Piąta edycja największej imprezy biegowej w Stalowej Woli , wchodzącej w skład cyklu Grand Prix biegów w widłach Wisły i Sanu, za nami. Odbyła się tradycyjnie w drugą niedzielę lipca. O godz. 16:30 prawie 400 zawodników wyruszyło na 10 kilometrową trasę na mecie której czekały na wszystkich medale autorstwa naszego klubowego kolegi – Daniela Burkowskiego. Przed startem pokropił drobny deszczyk wzmagając wilgoć co przy prażącym słoneczku bardzo utrudniało oddychanie, jednak większość biegaczy uważała iż bardzo przyjemnie się biegło. Zwycięzcą biegu został, Kozłowski Artur z Sieradza który pokonał dystans w czasie 31:14 sekund. Wśród kobiet pierwsza na mecie była zeszłoroczna zwyciężczyni Stalowej Dychy – Katarzyna Albrycht uzyskując wynik 36:10 sekund. Tradycją Stalowej Dychy jest nagradzanie nie trzech a czterech miejsc w każdej kategorii. Tegoroczni zwycięzcy oprócz nagród finansowych otrzymali oryginalne statuetki. Najwytrwalsi imprezowicze natomiast, wrócili do domów z mnóstwem nagród które zostały rozlosowane po dekoracji zwycięzców. Nagrody losowali zarówno zawodnicy Stalowej Dychy jak i Biegu Rodzinnego. Gratulujemy wszystkim zawodnikom którzy wyruszyli na trasę i zdołali ukończyć bieg. Kibicom dziękujemy za serdeczność i doping, a wszystkim sponsorom za pomoc w organizacji biegu.